O mnie

Robert Rosochowicz

Bloger motoryzacyjny


Witaj! Nazywam się Rosochowicz Robert i znany jestem jako Wuja FastLife.

Jestem maniakiem motoryzacyjnym – samochodziarzem i motocyklistą. Interesuje mnie wszystko co ma nadprzyrodzone zdolności do przyśpieszania, hamowania, skręcania i dawania czystej frajdy. Żyję szybko i znakomicie się przy tym bawię. Jestem wszędzie. Piszę o tym. Zapnij pasy i dmuchnij w alkomat.

Zaczęło się niewinnie, jako kilkuletni berbeć zmuszałem moją rodzinę do podsadzania mnie do każdego auta, by zobaczyć „kiejownicę”. Potem, gdy cyfry przestały mnie przerażać zacząłem podglądać ile jest na liczniku. Ani się obejrzałem, a ledwo dosięgając do pedałów katowałem samochody, które udało mi się porwać.

Dzisiaj z ogromnym fartem mogę czerpać z motoryzacji to co najlepsze i to co mnie najbardziej interesuje – jeździć świetnymi samochodami i motocyklami, odwiedzać eventy i spędzać czas z innymi zakręconymi ludźmi. Spełniłem swoje marzenia i jestem dokładnie tu gdzie chciałem być od dziecka.

Codziennie mam inny głupi pomysł, codziennie skrzywiam się coraz bardziej w kierunku motoryzacji. Chyba nie ma już odwrotu. Mi pasuje.