Cześć petrolheadzie!

Miejsce to powstało, aby zaoferować Ci ciekawe, pewne i sprawdzone samochody ze znaną historią. Każdy z nich jest wyjątkowy i przepełniony emocjami. Samochody te przechodzą przez moje ręce i są zweryfikowane. Wraz z nimi dostarczam również kompleksowych informacji czego się po nich spodziewać i mogę przeprowadzić Cię przez proces zakupu. Zapraszam do uczty i spełniania marzeń!

159 000 zł

Porsche Panamera GTS 2012

Sportowa, charakterna wersja limuzyny Porsche. Wolnossące V8, 430KM, napęd na 4 koła i świetna jakość wykończenia wnętrza robią z niego doskonałego kompana na trasy. Idealny egzemplarz z unikatowym przebiegiem – 65 tysięcy kilometrów.

249 000 zł

Audi RS6 C7 2014

Usportowione kombi, uchodzące za marzenie każdego aktywnego ojca na planecie. Bezwypadkowy egzemplarz z polskiego salonu, w pełni udokumentowana historia. Genialne nawet jak na RS6 wyposażenie.

Cena na zapytanie

BMW 1M 2012

Mówią o nim, że to godny następca BMW M3 E30. Świetnie prowadzący się, kochany przez dziennikarzy na całym świecie i bardzo rzadki model jakim jest 1M to świetna gratka zarówno dla kolekcjonerów jak i osób spragnionych prawdziwych doznań jako kierowca.